עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

סדרה 8

יום א, שעה 20:30

הילד חולם

מאת: חנוך לוין, בימוי: עמרי ניצן
בהשתתפות: שלומי אברהם, אושרת אינגדשט, רות אסרסאי, הדר ברוך, רון גליק , נמרוד דגן, בן יוסיפוביץ', רביב מדר, רוני מרחבי, ניל משען, נורמן עיסא, אסף פרי, זיו קלייר, אלכס קרול, שחר רז, אולה שור סלקטר, נעמה שטרית וערן שראל

ב 13- במאי 1939 , בעקבות מאורעות הדמים של "ליל הבדולח", יצאה מנמל המבורג הספינה "סנט לואיס" כשעל סיפונה 936 פליטים יהודים בדרכם לקובה. רשויות ההגירה הקובניות סירבו לקבלם. האנייה הרדופה החלה לנדוד מנמל לנמל בתקווה למצוא ארץ שתיאות לקלוט את נוסעיה. יצירת המופת של חנוך לוין היא מסע בריחה לארץ רחוקה, לעבר הלא נודע, מנוסה מעבר מאיים לעתיד מנחם. המחזה, שכולו חמלה ואהבת אדם, הוא אחת מפסגות המחזאות הישראלית.


צילום: ז'ראר אלון


02.09.2018
20:30
 
האחרים

כתיבה ובימוי: הלל מיטלפונקט

בהשתתפות: נטע גרטי, עירית קפלן, ג'וי ריגר, יצחק חזקיה, אבישי מרידור, דודו ניב, אסתי קוסוביצקי, כינרת לימוני וגיא מסיקה

בשנה האחרונה של המנדט הבריטי בארץ ישראל, אל הפנסיון של אידה בתל אביב נכנסת דסי. דסי היא צעירה ילידת תל אביב, מי שהתגייסה לצבא הבריטי להילחם בגרמנים, הכירה בזמן השירות את ג'ק הבריטי, קצין מודיעין, ונישאה לו. השניים חיים מאז באושר בבירמינגהם בה הם מגדלים את בנם דיוויד. לאחר שש שנים בהן לא הייתה בארץ, היא מגיעה חזרה לעיר הולדתה כדי להשתתף בחתונתה של אחותה. ביקורה של דסי בארץ פותח פצעים חדשים וחשבונות ישנים בין בני המשפחה: אביה דורש ממנה במפגיע לעזוב מיד את הארץ שכן בנישואיה לג'ק הבריטי המיטה קלון על משפחתה.
גילה, האחות האוהבת, נקרעת בין מחויבותה לאביה ואהבתה לאחותה, מה גם שהקרב המשפחתי הזה מתרחש בערב כלולותיה.

צילום: רדי רובינשטיין

בכורה בתיאטרון 

 

14.10.2018
20:30
תיאטרון שרובר