עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

סדרה 13

יום א, שעה 20:30

הוא הלך בשדות

סיפור אהבה גדול ומרגש

מאת: משה שמיר, בימוי: כפיר אזולאי, נוסח חדש: שחר פנקס
בהשתתפות: אגם רודברג, גל אמיתי, אופיר וייל, גיל וסרמן, יורם יוספסברג, קובי ליבנה, ויקטור סבג, מאי קשת, הדר שחף ונעמה שפירא

סיפור אהבתם של מיקה, ניצולת שואה השומרת את עברה השביר בסוד, ואורי, בן הקיבוץ יפה הבלורית, הרגיש, המחוספס והאמיץ, על רקע ימי מלחמת השחרור.
גרסה חדשה לרומן האלמותי של משה שמיר אשר עובד לבמה ולקולנוע ורכש מקום של כבוד בהיסטוריה של המחזאות הישראלית החדשה.

צילום: כפיר בולוטין 

29.10.2017
20:30
תיאטרון שרובר
 
השחקנית
מאת: גור קורן, בימוי: גלעד קמחי
תפאורה: ערן עצמון, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, מוסיקה: אמיר לקנר תאורה: אורי מורג, וידאו ארט:
יואב כהן

משתתפים: שי אגוזי, לירון ברנס, נטע גרטי, מעיין ויסברג, אתי וקנין-סובר, צביקי לוין, ליאור מיכאלי, נדב נייטס, עופר רוטנברג, שחקנים מחליפים: אלמה דישי

מחזה ישראלי חדש

1947, "המדינה שבדרך" עדיין בדרך. שחקנית מובטלת נשלחת על ידי אחיה, לוחם האצ"ל, למשימה חשאית של פיתוי קצין בריטי. רגע לפני שהיא מצליחה במשימה, היא מגלה שאותו קצין מחפש שחקנים צעירים ומוכשרים לתיאטרון שהוא עומד להקים בפלשתינה. אותו הרגע היא נאלצת לגלם תפקיד כפול, האחד מול המחתרת, שרוצה את ראשו של הבריטי, והשני מול הבריטי, שרוצה את ליבה. אותה שחקנית מובטלת, שרק רצתה לשחק על הבמה, מוצאת את עצמה מגלמת תפקיד ראשי באחת מהצמתים הגורליים ביותר בתולדות עם ישראל. ספוילר: בסוף ההצגה אכן תקום מדינה.
קומדיה פרי עטו של מחזאי השנה גור קורן ובבימויו של גלעד קמחי, שהצגתם "המוגבלים", זוכת פרס התיאטרון - הקומדיה של השנה, היא אחד מהלהיטים הגדולים ביותר של תיאטרון בית ליסין.

צילום: כפיר בולוטין

26.11.2017
20:30
תיאטרון שרובר