עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

סדרה 16

יום ה, שעה 20:30

אבודים ביונקרס

מאת: ניל סיימון
בימוי: מיכה לבינסון ז"ל
בהשתתפות: אודי בן דוד, שירי גדני, ליאת גורן, אורן כהן, אדוה עדני, יואב סעדיאן רוזנברג/ ניר פרץ ואדם שנל

דרמה משפחתית המתרחשת ב- 1942 ומספרת על שני נערים יהודיים, שלאחר מות אמם נשלחים בעל כורחם לבית סבתם הקפדנית והמפחידה ביונקרס, ניו יורק. בבית הסבתא מתגוררת גם בתה בלה, אישה עליזה ושובת לב הסובלת מפיגור קל, אך עומדת על זכותה לאהוב ולהיות נאהבת. ישנו גם הדוד לואי המקסים, פושע קטן המקורב
למאפיה, והדודה גרט, שאינה יכולה להוציא מפיה מילה מבלי להיחנק. שני הנערים לומדים לחיות ולהשתלב בתוך המשפחה הססגונית והמשונה, הנושאת בתוכה גם כאב אנושי רב וגם אופטימיות ושמחת חיים.

21.04.2018
21:00
תיאטרון שרובר
 
סימני דרך

מחזה מוסיקלי חדש על חייה של נעמי שמר
מאת: אורן יעקובי וגיורא יהלום, בימוי: משה קפטן
בהשתתפות:
גילה אלמגור-אגמון / סנדרה שדה, רוני דלומי / הילה שלו, דפנה דקל, ריקי בליך, טל מוסרי, רויטל זלצמן, דב רייזר / שמעון כהן, תובל שפיר וצוות שחקני תיאטרון הבימה.

סיפור חייה של נעמי שמר הוא סיפורה של הארץ הזאת. בהצגה נפגוש את נעמי בארבעה צמתים בחייה, בהם היא נדרשת להילחם על עתידה האישי והמקצועי. המחזה משובץ שירים שכתבה והלחינה ומשרטט לראשונה את דמותה של שמר לא כמיתוס לאומי, אלא כפי שהייתה באמת: יוצרת מורכבת, פמיניסטית פורצת דרך, אישה שלא פחדה להשמיע את קולה, שהצליחה לחיות בשלום בין הקיבוץ לתל אביב, בין האמנות לציונות, בין האדם הפרטי: המצחיק, השנון והחם - לאישה הגדולה מהשירים.

צילום ז'ראר אלון


20.05.2018
21:00
תיאטרון שרובר