עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

דויד ברוזה

מפולק ועד פלמנקו

מסע אינטימי בין נופים, גבולות, סיפורים ותרבויות 

אמן מסך : זוהר רון

אורחים מיוחדים : רבע לאפריקה

דויד ברוזה הוא אחד מהאמנים הבולטים המזוהים עם השירה העברית הקנונית, כשבאמתחתו המנונים גדולים ועל זמניים. בנגינה פנומנלית בגיטרה ובשירה מרגשת שאינה מפחדת לחלוק את גילוי הלב, מגיש ברוזה את שיריו.
ברוזה מזוהה עם המוסיקה הישראלית ועם מוסיקת הפלמנקו ויש שיחשיבו אותו רק לנגן גיטרה, או רק ככותב שירים. מעבר לכל ההגדרות והשיוכים מסתתרת אהבתו הגדולה של ברוזה למסעות מוסיקליים חוצי נופים, הרים, תרבויות ואנשים.

לאורך השנים הוציא ברוזה עשרות אלבומים ויצר אינספור שיתופי פעולה עם אמנים מהארץ ומכל העולם. במסעותיו הוא מתמסר ליצירה המקומית, נסחף למקצבים חדשים ולקולות לא מוכרים. בשלושים שנה של מסעות, מפולק ועד פלמנקו, מרוק ועד קאנטרי, ברוזה נחשף למקור וכותב את היצירה האישית שלו.

בהופעה מיוחדת לפסטיבל, יארח ברוזה את רבע לאפריקה, הרכב האתנו גרוב המצליח שפרץ לתודעה בשנה האחרונה. לצד השירים והמנגינות, האמן זוהר רון ילווה את המופע בוידאו המשלב טקסטורה וחשיפה לתאורה מיוחדת של חומרים המוכרים לנו מהיומיום, לצד רגעים ספק דוממים כתמונות סטילס, שמעירות לחיים אלמנטים בתנועה.  במופע נחשף לנופים שמאחורי השירים, לאנשים שמאחורי המנגינות ונקשיב לסיפורים שייאספו ללילה אחד לאלבום זכרונות של מסעותיו.

דויד ברוזה - שירה וגיטרה
אלון נדל - בס | גדי סרי - כלי הקשה
סלעית להב : חלילים ואקורדיון | אייל הלר- גיטרות
יעוץ אמנותי: לואי להב

צילום: אילן בשור 


 נגישות מלאה לנכים לאירועי סוף הקיץ
 לפרטים  - הצהרת נגישות