עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

שגעון הסווינג דאנס

מוסיקה מהסרטים של וודי אלן

שגעון הסווינג דאנס - עם תזמורת הסווינג דאנס מברלין
ב"רטרו טריפ" לסווינג של שנות ה30'
ברוכים הבאים ל"רטרו טריפ" עם תזמורת הסווינג דאנס שלוקחת אותנו לסווינג של שנות ה30 באמריקה. לא רק הצליל אותנטי מעידן הסווינג אלא גם התלבושות, המיקרופונים והכלים מיוחדים כמו בשנות ה30'. תזמורת הדאנס סווינג נוסדה ע"י מלך הסווינג אנדריי הרמלין ב87' ומאז היא התפתחה ללהקת הסווינג המצליחה ביותר בגרמניה. בנוסף להופעות תכופות ברדיו ובטלויזיה, התזמורת נגנה אינספור פעמים באולמות קונצרטים באירופה ובארה"ב ובאולמי נשפים באירועים נוצצים. רק להישען לאחור, לעצום את העיניים ולדמיין שאתם באולם נשפים של מלון בניו יורק מתישהו לקראת סוף שנות ה -30'.

תזמורת הסווינג דאנס זכתה להצלחה גדולה בסיוריה הבינלאומיים בבריסל, ציריך, הונג קונג ולונדון. לתזמורת רפרטואר רב המכיל קטעים מוכרים רבים, אך יש בו גם קטעים אמריקאים מקוריים משנות ה 30' שנדיר לשמוע אותם מבוצעים כיום. הם יבצעו קטעים מתוך הסרטים של וודי אלן, שאהבתו לג'אז ניכרת בכל סרטיו כשגרשווין, קול פורטר וארווין ברלין מלווים את הדרמות והקומדיות שלו. כמו גם קטעים נוספים של בני גודמן, ג'ימי וטומי דורסי, דיוק אלינגטון, גלן מילר ועוד כוכבים רבים נוספים אחרים מעידן הסווינג.

תזמורת הסווינג דאנס היא אותנטית לחלוטין ומקפידה בפרטים הגדולים והקטנים כאחד: הצליל, העיבודים, המיקרופונים, עמודי התווים, הכלים ואף התלבושות של הנגנים, שנתפרות על ידי חייט לפי אופנת שנות ה30' המדוייקת, הם כמו המקור האמריקאי של אותה תקופה.
הצליל של התזמורת הזאת הוא ייחודי לחלוטין ולא מונע על ידי טרנדים או אופנות -
והחשוב ביותר, תזמורת הסווינג דאנס מנגנת מוסיקה להאזנה ולריקודים מתקופה אשר הברק והזוהר שלה ממשיכים לשבות, להקסים ולרתק קהלים עד עצם היום הזה.

צילום: UWE HAUTH