עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

רוקדים - חדש בתיאטרון - תחת כיפת השמים

בואו לרקוד איתנו - 22-23-24.8.17

שלושה ימים, ברחבה אחת, כולנו רוקדים ריקודי עם, זומבה וגאגא.
פסטיבל רוקדים ברחבת תיאטרון ירושלים - שיעורי ריקוד, מחול ותנועה שימשכו לריקודים סוחפים אל תוך הלילה, אווירה קסומה תחת כיפת השמיים.

 

בואו לזוז, להשתחרר ולרקוד את החופש בסופו של הקיץ!
22,23,24 באוגוסט 2017.

18:30 כניסת קהל.
השיעורים יחלו בשעה 19:30 ולאחריהם יתקיימו המסיבות.
האירוע מתקיים בתמיכתן של הקרן לירושלים, עיריית ירושלים וקרן שרובר.

 

יום ג 22.8
* הרקדה / בהנחיית אבנר נעים ומימי קוגן
ריקודי מעגלים, ריקודי זוגות ומחול ישראלי במיטבו שיבוצע לצלילי השירים המוכרים והאהובים.
אבנר נעים, אושיית ההרקדות והכוריאוגרף המוערך, המוכר לכם גם מן הרדיו. אבנר מגיש מספר תוכניות ברשת ג', בהן הוא משמיע שירים עבריים מכל הזמנים; תוכניות זמר עברי ישן כגון "ציוניוני הדרך" ו"זמר שכזה" וכמו כן תוכניות זמר ים תיכוני כגון "אגן הים התיכון" ו"נעים בבוקר". את כל אלו ועוד נרקוד יחד איתו ברחבת בתיאטרון.
מימי קוגן , מרקידה ירושלמית אהובה וידועה, אשר לוקחת חלק פעיל בפסטיבלי מחול בארץ ובעולם. מימי היא בעלת רפרטואר ריקודים נרחב מכל הזמנים והיא מתמחה בסדנאות לריקודי זוגות, נוסטלגיה ודבקות.

* מסיבת ריקודים ישראלית/ DJ אורי ורטהיים
אורי ורטהיים, המכונה מיקסמונסטר, הוא אושיית סאונד, אספן תקליטים וחוקר מוסיקה. כמו כן, הוא האיש מאחורי קונסולת הסאונד של "התפוחים" ואיש הלייבל Audio montage . הוא מהווה חצי מהצמד רדיוטריפ ומתקלט וינטאג' גרוב ישראלי וים תיכוני.

 

יום ד 23.8
* שיעור זומבה/ בהנחיית מריו גוטיירז
זזים יחד בקצב אירובי המשלב צעדי ריקוד לטיניים ומוסיקה מקפיצה לכדי אימון דינמי, כיפי וקל לביצוע. הקסם של הזומבה טמון בעובדה שאנחנו לא מרגישים שאנחנו עושים ספורט, אלא שאנחנו בשיאו של טריפ חושני ברחבי דרום אמריקה!
מריו גוטיירז הגיע לישראל מצ'ילה לפני 10 שנים והפך לאחד מחלוצי הזומבה בארץ ולנציג הרשמי של ארגון הזומבה בישראל. מריו מתמחה בריקודים לטיניים, זומבה וקיקבוקס המתמזגים כולם אל תוך שיעורי הזומבה הקצביים אותם הוא מנחה.

* מסיבת ריקודים לטינית/ DJ אמיר פאר ובהשתתפות אומני הריקוד הלטיני של סטודיו STYLE ירושלים.
אמיר פאר מגיע אלינו לאחר שהופיע בפסטיבלים הגדולים בארץ ולאחר שבשנה האחרונה נכנס עמוק אל תוך חיי הלילה התל אביביים. ארסנל המוסיקה הלטינית של אמיר משתרע מהטנגו הארגנטינאי הקלאסי ועד לקצב הרגאטון מהחופשה בקריביים. תתכוננו לסט שהוא כולו פיוז'ן נעים של מקצבים מרחבי הגלובוס, ובקיצור, בואו לרקוד.

יום ה 24.8
* שיעור גאגא/ בהנחיית יניב אברהם
גאגא, היא שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין. גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות והיעילות ועוזרת להעיר את החושים ואת הדמיון. הגאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. היא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ויחד עם אחרים.
יניב אברהם הוא רקדן להקת בת שבע לשעבר. הוא מלמד גאגא בארץ ובעולם לרקדנים מקצועיים וללהקות וכמו כן גם לתלמידי מחול וגאגא ולאנשים במסגרות שונות. בנוסף, הוא מלמד מן הרפרטואר של אוהד נהרין ללהקות ולסדנאות מחול שונות בארץ ובעולם.

* מסיבת ריקודים עכשווית/ DJ Stefan Ferry ובהשתתפות רקדני להקת המחול ורטיגו.
סטפן פרי הוא רקדן להקת בת שבע בעבר ומורה גאגא בהווה. מלבד אהבתו הראשונה, היא הריקוד עצמו, אהבתו השנייה היא להרקיד. סטפן מתקלט כדיג'יי באירועים ופסטיבלים שונים, בניהם שיעורי גאגא המוניים, ומשלב בסטים שלו מוסיקת תקליטים משובחת בשילוב של ביטים אלקטרוניים וקצב עכשווי. 
 

 

באירוע קיימים שירותי הנגישות הבאים: חניית נכים, שירותי נכים, שילוט מותאם, שטח יציב לאורך האירוע ועזרה נוספת מהצוות

נא להגיע בבגדים נוחים ונעלי ספורט 

 

רקדתם איתנו? נשמח אם תמלאו משוב על הפסטיבל בקישור הבא: https://www.surveymonkey.com/r/K86CH3S