עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
 
 
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

הקלאסי פוגש את הפופ 2018/19סדרת הקונצרטים המצליחה של המנצח והפסנתרן גיל שוחט המפגישים את המוסיקה קלאסית עם הכוכבים הגדולים של המוסיקה הישראלית.


הסדרה כוללת 6 מפגשים
ימי ג / שעה 20:30 / אולם הנרי קראון

 
זה סוד הכח שלה - גיל שוחט מארח את גלי עטרי
גלי עטרי מלווה את הפסקול של התרבות הישראלית  בזכות קולה הקטיפתי והמיוחד, ובזכות שיריה האיכותיים החודרים לכל לב. שירים אלו זוכים עתה לתזמורים חדשים, תחת שרביטו של שוחט. אלו מתחברים לקונצ׳רטו לפסנתר של מוצארט בלה מזור ק. 414
30.10.18
 
חגיגת אהבה עם דניאל סלומון - גיל שוחט מארח את דניאל סלומון וטל רמון
שלושה מלחינים-פסנתרנים, שלושה פסנתרי כנף ותזמורת קאמרית, בקונצרט מרגש שכולו אהבה. סלומון, שריגש מדינה שלמה בשיריו, ינגן מהם בעיבודים חדשים:
רבות הדרכים, אהבה, עדיף ועוד. אל סלומון מצטרפים טל רמון, אחד הקולות המעניינים ביותר בקרב הזמרים הצעירים בישראל, ושוחט בנגינת קונצ׳רטו ה׳אהבה׳ של נרומנטיקה, הקונצ׳רטו לפסנתר מאת שומאן.

1.1.19

 

 
סבסטיאן אמדורסקי - גיל שוחט מארח את אסף אמדורסקי
אסף אמדורסקי, יוצר ואמן המחבר בין הקלאסיקה הישראלית מחד והפופ העדכני והאיכותי מפרי עטו מאידך, נפגש עם היוצר והמנצח גיל שוחט ועם יצירות המופת לפסנתר מאת באך
26.2.19
 
שרים הללויה - דן שפירא ודניאלה לוגסי - במופע משירי לאונרד כהן
אונרד כהן, היה מהיוצרים הייחודיים והמקוריים ביותר במאה העשרים. בקונצרט מגוון ורחב יריעה, יבוצעו שיריו הידועים: הללויה, מגדל הפזמון, מאריאן ואחרים, ולצידם שירים ישראליים אשר קיבלו השראתם מכהן. בלב המופע, יבצע גיל שוחט ביצוע מקורי לקונצ׳רטו הדרמטי לפסנתר ותזמורת בדו מינור מאת מוצרט, הכולל מקצבים ממנגינותיו של כהן.
באופן חד-פעמי המפגש יתקיים ביום ב' 15.4.19
 
משהו קלאסי בלבבה - גיל שוחט מארח את נורית גלרון
גיל שוחט ונורית גלרון במופע אינטימי, מרגש, ויוצא דופן. השניים יבצעו יצירות קלאסיות של גדולי המלחינים הקלאסיים, החל במוצרט, שוברט ובאך, דרך קלאסיקות ישראליות של וילנסקי, ארגוב ואחרים, ועד מלחיני רוק- פופ צעירים ששיתפו פעולה עם גלרון במהלך השנים.
18.6.19
 
פישר את שוחט- החזן והפסנתרן - גיל שוחט מארח את דודו פישר
דודו פישר הוא אגדה מהלכת בחייו, חזן בינלאומי בעל קול שמימי, כוכב מחזות זמר ועוד. במופע משותף, חדש ומרגש, פישר חובר לפסנתרן ולמנצח גיל שוחט, ויחד הם יבצעו שירים מתוך הרפרטואר המפואר של פישר.
9.7.19